15 Şubat 2009 Pazar

Sahalara dönüş...

İstanbul'dayım, evet. Piyasaların nabzını tutuyorum çılgınca. Ölümüm gerçekleştiremediğim projelerimden olacak, biliyorum. Bir de şu ara çok düşünür oldum; çocuğuma, torunuma ne anlatacağımı. Yani, biz şöyle böyle yapardık, şunu bunu dinlerdik, sen şimdi bunları dinliyorsun ama bizim zamanımızda şunlar şunlar vardı. Babamın "biz The Who dinlerdik" demesi gibi, "o zamanlar Arctic Monkeys vardı" der miyiz acep. Ya da, insanların 60ların 70lerin çok ünlü olmayan gruplarını/plaklarını bulması gibi, çok çok yıllar sonra bizim şimdi yaptıklarımız bulunur mu? "Abi Lemur diye bir grup keşfettim...", "Soulseek'te nostalji kanalında Yora diye bir grup buldum" vs vs... Bunların olma ihtimalini düşünmek komik, ama bir şekilde biz de nostalji olacağız sonuçta. "Abi 2000lerden kalma poster afişi buldum, orjinal parça, süper...", ehüaühaehaehaehae....Gelin konserimize. Bugün bütün gün stüdyodaydık, sırf gelirseniz güzel şeyler dinleyin diye. Valla.

4 yorum:

tranquíl dedi ki...

birisi kamerayla, fotoğraf makinesiyle falan kayıt alacaksa, varsa öyle bi niyetler upload edebilir misin?
afiş de ne güzel. İstanbul'da olaydım gelirdim ben.

operadaki fantom dedi ki...

bakalım, kamera bulmaya çalışıyoruz kayıt için, ya da yeterince gaza gelirsek masadan kayıt da alabiliriz, belli olmaz.

ama yakinda kayda gireceğiz inşallah, ayrıca afişi beğenmene sevindim:)

serdarcharliebrown dedi ki...

iade-i ziyaret:) merhaba efendim. ben bu blogu daha önce okumuştum studio-live hadisesi dönemlerinde ama senin olduğunu bilmiyordum.

konuya da değineyim, tindersticks'in gazabına uğruyor malesef konser benim açımdan. stuart abimiz müsade ederse uğramaya çalışıcam inşallah. tabi büyülenmiş olmazsam...

Ece** dedi ki...

"7 erkeğe pas verdin 1 çiçek alamadın"a noldu nülagü? sorarım sana!